Nehnuteľnosti pre Váš biznis

ADMS - realitná kancelária

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predaj: Rodinný dom Likavka

ID: 11578609
Cena: 82 900,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Ružomberok
Obec:Likavka
Kategória:Domy a vily
Druh:Rodinný dom
Podlahová plocha:88 m2
Zastavaná plocha:98 m2
Plocha pozemku:397 m2

Predaj - starší 4 izb. rodinný dom Likavka, Ružomberok

- centrum obce Likavka
- RD po čiastočnej rekonštrukcii - zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, plastové okná a vchodové dvere, nové liatinové radiátory a rozvody kúrenia s izbovým termostatom

- výmera pozemku - 397 m2
- 3 samostatné izby (2 spálne a obývačka, ) kuchyňa s prechodom do obývačky, samostatná špajza, komora s plynovým kotlom a bojlerom na TUV.

Dom je jednopodlažný, má sedlovú strechu. Priestor v podkroví je pripravený na zobytnenie, podlaha podkrovia je betónová (deka s poterom), vstup je z komory.  Podlaha v dome je drevená dlážka.

Interiér domu tvorí: veľká, samostatná spálňa s nábytkom, samostatná zariadená izba (spálňa), komplet novozrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, kuchyňa kompletne zariadená nábytkom a spotrebičmi, veľká obývačka s nábytkom, rozťahovacím gaučom.

Vedľa domu je postavená hospodárska budova, ktorá je využívaná ako dreváreň, stodola, odkladací priestor, pri nej sa nachádza vonkajšia udiareň. Na pozemku je samostatne stojaca murovaná veľká garáž s dielenskou časťou. Za garážou sa nachádza záhrada, pri ktorej sú priestory na chov hydiny, resp. drobných zvierat.

Dom je čistý, suchý, udržiavaný, pripravený k nasťahovaniu sa. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy, ani nie je žiadnym spôsobom zaťažená. Dom je voľný ihneď.

Prípadným záujemcom sú k dispozícii stavebné podklady a konštrukčné plány domu.
Energetická trieda stavby: G


Parametre
Rok výstavby: 0 rokov Stav: čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia: tehlová Podlažia: nie
Počet miestností: neuvedené Vybavenie: neuvedené
Druh parkovania: vyhradené parkovanie Prístupová cesta: asfaltová
Klimatizácia: nie Internet: nie
Telefón: áno Televízor: 1
Elektrina: na pozemku 230V: nie
400V: nie Vodovod: na pozemku
Plyn: na pozemku Kanalizácia: na pozemku
Žumpa / septik: nie Podpivničenie: Žiadne
ČOV: nie    


Maklér: Kontakt:
makler
Maklér:Mgr. Katarína Žiaková
Telefón:0903924084
E-mail:ziakova-ZVNC-adms.sk
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Pravidlá investovania pre rok 2019 Viete aké sú pravidlá investovania pre tento rok?   Ako a kam investovať v roku 2019 je...
Prenájom priemyselných nehnuteľností sa koncom roku 2018 strojnásobil Prenájom priemyselných nehnuteľností sa koncom roku 2018 strojnásobil   Koniec minulého...
5 znakov eco-friendly kancelárie 5 znakov eco-friendly kancelárie   Krajší dizajn, nižšie náklady, zdravšie prostredie. A...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. 
Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne, geodetické služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra.
Sme Licencovanou kanceláriou NARKS.