Nehnuteľnosti pre Váš biznis

ADMS - realitná kancelária

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Prenájom: Obchodno-skladovací objekt Žilina na prenájom

ID: 157756 II
Cena: dohodou
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Obec:Žilina
Ulica:Bratislavská cesta
Kategória:Komerčné objekty
Druh:polyfunkčný objekt
Podlahová plocha:3473 m2
Zastavaná plocha:2880 m2
Plocha pozemku:6355 m2

Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt situovaný v priemyselnej časti mesta Žilina, Bratislavská cesta.  Jedna sa o obchodno-skladovacie centrum s priľahlým pozemkom.

Obchodná hala- prízemný, jednopodlažný objekt, má charakter haly dispozične členenej na skladový priestor a hlavný obchodný priestor. 
Základy stavby sú plošné, betónové-pásové a pätkové s vodorovnou izoláciou, zvislé nosné konštrukcie sú z montovaného tyčového žb. skeletu doplneného oceľovými stĺpmi. Obvodový plášť murovaný, zastrešenie oceľovými priehradovými väzníkmi pultového tvaru, strecha jednoplášťová, plochá, pokrytá PVC pásmi. Podlahy keramické, elektroinštalácia 220/380V , ústredné teplovodné vykurovanie,podlahové kúrenie, rozvod vzduchotechnického zariadenia. 
Celková zastavaná plocha obchodno - halovej časti je 1421 m2.  

Administratívno - sociálna časť - dvojpodlažný, nepodpivničený objekt. Dispozičné riešenie objektu je v prízemí na priestory kancelárií, príručné sklady, vrátnicu, šatne zamestnancov, chodby, kotolňu a sociálne zariadenia. Na II. NP objektu sa nachádzajú kancelárie administratívy a sociálne zariadenia. 
Základy stavby sú betónové pásy s vodorovnou izoláciou, obvodové múry tehlové. Stropy na I.NP žb. s rovným podhľadom, na II.NP atypické jednoramenné zatočené s povrchom stupňov z mramoru, podlahy mramorová dlažba a kobercové, okná hliníkove, dvere drevené. V objekte je vlastná plynová kotolňa.oceľové radiátory zn. Korad. Strecha- plochá, jednoplášťová s krytinou z PVC.
Celková rozloha: 1.NP 458 m2 , 2.NP 458m2 

V prípade záujmu možné odkúpiť aj ďalší objekt:
Skladová hala- 
prízemná, nepodpivničená jednoloďová hala so soc. vstavkom. Základy betónové, zvislé konštrukcie z oceľových valcových profilov. Zastrešenie je oceľovými priehradovými väzníkmi plytkého sedlového tvaru. Opláštenie a zastrešenie objektu sendvičovými panelmi s polyuretánovou výplňou. Podlaha betónová priemyselná s drôtenými vláknami, brúsená. Presvetlenie haly - polykarbonátové presvetľovacie panely s plastovými oknami. Vráta vyťahovacie zo sendvičových plechových panelov. 
Vstavok je dvojpodlažný umiestnený v rohu haly, zvislé konštrukcie oceľové, priečky murované, schody oceľové, podlahy keramické dlažby a kobercové. Vykurovanie elektrické, nástennými konvertormi.
Celková zastavaná plocha haly: 1001 m2 , výška haly 9 m.

Oceľový prístrešok: na pozemku sú vybudované prístrešky, krytina z pozinkovaného plechu, opláštenie prednej strany z drôteného pletiva. 
zastavaná plocha: 459 m2 , výška 3,4 m

Pred halou je spevnená betónová plocha o rozlohe 2577 m2. Celková rozloha pozemku -  6355 m2.

Ceny nájmu:
- obchodno - skladové priestory : 3,50 €/m2
- kancelárske priestory : 5 €/m2
- prístrešok : 2 €/ m2
- spevnené plochy: 1 €/ m2

EXKLUZÍVNA zákazka

 


Parametre
Vykurovaný: áno Stav: neuvedené
Konštrukcia: zmiešaná Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Prístupová cesta: asfaltová Vodovod: na pozemku
230V: áno 400V: áno
Plyn: na pozemku Kanalizácia: na pozemku
ČOV: nie Žumpa / septik: nie
Lapač olejov: nie Rampa: nie
Hydraulická rampa: nie Žeriav: nie
Nákladný výťah: nie Telefón: áno
Internet: áno Kamerový dohľad: áno
Alarm: áno Strážna služba: nie


Maklér: Kontakt:
makler
Maklér:Ing. Stanislav Haviar
Telefón:+421903711394
E-mail:adms-ZVNC-adms.sk
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Mať živnosť „na prenájom“ sa môže vyplatiť. Ak to viete využiť Mať živnosť „na prenájom“ sa môže vyplatiť. Ak to viete využiť Aj vy patríte medzi tých,...
Index realitného zdravia Posledný zverejnený stav Indexu Situácia sa na prelome rokov vylepšila, IRZ sa posunul z...
Prečo je dôležité mať licenciu? Prečo je dôležité mať licenciu? Od roku 2016 dochádza v Národnej asociácii realitných...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. 
Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne, geodetické služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra.
Sme Licencovanou kanceláriou NARKS.