Nehnuteľnosti pre Váš biznis

ADMS - realitná kancelária

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

5 znakov eco-friendly kancelárie

 

Krajší dizajn, nižšie náklady, zdravšie prostredie. A čo je najlepšie, odmenou za voľbu kancelárie v štýle eco-friendly môže byť aj viac energie do práce a s tým spojené lepšie pracovné výsledky.

 

Foto: www.pixabay.com 


Developeri a dizajnéri prikladajú čoraz väčší dôraz na realizáciu administratívnych projektov, ktorým nechýba orientácia na ekológiu a trvalú udržateľnosť. Eco-friendly kancelárií je tak na trhu stále viac, pričom mnohé z nich disponujú vysokým štandardom. A mnohé z nich sa vám podarí spoznať práve vďaka 5 znakom, ktoré sú pre priestory tohto druhu typické. 


1.    Zariadenie v štýle minimalizmu 
Len máloktorá eco-friendly kancelária býva preplnená zbytočným zariadením či dokonca gýčovými doplnkami nepotrebnými pre danú prácu. Tento druh priestorov vsádza skôr na voľnosť a dobré prevzdušnenie.  

  

Foto: www.pixabay.com 

 

2.    V priestore nechýba živá vegetácia


Živé izbové rastlinstvo síce nie je podmienkou, aby bola kancelária zariadená v štýle eko, no vo väčšine prípadov robí jej užívateľovi spoločnosť. Neplní si tak len ochrannú funkciu, ale stará sa aj o produkciu kyslíka a vstrebávanie nečistôt. 


3.    Dôraz kladený na eko materiály


Medzi kľúčové znaky patrí tiež prítomnosť prírodných materiálov, a to hneď v niekoľkých podobách. Tou dominantou je drevený nábytok a doplnky zhotovené z rôznych prírodných prvkov.

 

Foto: www.pixabay.com 


4.    O slovo sa hlási aj recyklácia


Neodmysliteľnou súčasťou ekologických priestorov je aj recyklovanie. Nejde len o triedenie odpadu, ale aj o použitie recyklovaných materiálov, ktoré sa využívajú tak pri práci, ako aj pri samotnom zariaďovaní priestoru.

 

5.    Poloha v zelenej budove


Nie je to len zariadenie samotnej kancelárie, ktoré jej udeľuje pomyselný štatút eco-friendly. Podstatné je aj to, v akom objekte priestor sídli. Kredit každej takej kancelárie zvyšuje poloha v budove, ktorá využíva obnoviteľné zdroje energie a ďalšie zelené prvky. 
Moderné kancelárie so zdravou atmosférou sú celkom dobrým predpokladom na zvyšovanie pracovnej produktivity. Eco-friendly priestory tak nie sú iba dočasným módnym výstrelkom, ale novým trendom, ktorý posúva interiérový dizajn na kancelárskom trhu na vyšší level. 

  

Foto: www.pixabay.com 

Zdroj: reality.sk, 2019.Index: 5 znakov eco-friendly kancelárie. [online]. [citované 03.07.2019]. Dostupné z: https://www.reality.sk/clanok/novinky/5-znakov-eco-friendly-kancelarie

Novinky a aktuality
Pravidlá investovania pre rok 2019 Viete aké sú pravidlá investovania pre tento rok?   Ako a kam investovať v roku 2019 je...
Prenájom priemyselných nehnuteľností sa koncom roku 2018 strojnásobil Prenájom priemyselných nehnuteľností sa koncom roku 2018 strojnásobil   Koniec minulého...
5 znakov eco-friendly kancelárie 5 znakov eco-friendly kancelárie   Krajší dizajn, nižšie náklady, zdravšie prostredie. A...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. 
Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne, geodetické služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra.
Sme Licencovanou kanceláriou NARKS.