Nehnuteľnosti pre Váš biznis

ADMS - realitná kancelária

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Profil spoločnosti

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. Cieľom spoločnosti je poskytovať maximálne profesionálne a komplexné služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Individuálny prístup, vysoké nasadenie a hájenie záujmov klienta vytvárajú unikátnu konkurenčnú výhodu a taktiež neoceniteľné hodnoty pre našich klientov.
 
ADMS je riadnym členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenskej republiky) a Európskej konfederácie realitných profesií CEPI - CEI. Tieto profesné organizácie požiadavkami kladenými na svojich členov zabezpečujú klientom členských firiem záruku profesionálnej úrovne a odbornosti pri poskytovaní služieb. Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby na vysokej úrovni v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra atď. To všetko v slovenskom, prípadne i v anglickom jazyku. 
 
Od roku 2016, kedy NARKS začala s udeľovaním licencií pre realitné kancelárie, sme Licencovanou kanceláriou NARKS. Naši klienti sa teda môžu spoľahnúť, že si sadnú za stôl s overeným a profesionálnym partnerom.
 
 
Poslanie spoločnosti
 
Našim poslaním je využívať všetky naše prostriedky, vedomosti a know-how v prospech klienta s cieľom dokázať ponúknuť efektívne a komplexné riešenia v oblasti predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností na Slovenskom trhu. 
 
 
Naše hodnoty
 
- Profesionalita & Odbornosť
- Spoľahlivosť & Transparentnosť
- Spolupráca & Rešpekt
- Nasadenie & Výsledky
- Etika & Spoločenská zodpovednosť
Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. 
Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne, geodetické služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra.
Sme Licencovanou kanceláriou NARKS.