Nehnuteľnosti pre Váš biznis

ADMS - realitná kancelária

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Profil spoločnosti

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. Cieľom spoločnosti je poskytovať maximálne profesionálne a komplexné služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Individuálny prístup, vysoké nasadenie a hájenie záujmov klienta vytvárajú unikátnu konkurenčnú výhodu a taktiež neoceniteľné hodnoty pre našich klientov.
 
ADMS je riadnym členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenskej republiky) a Európskej konfederácie realitných profesií CEPI - CEI. Tieto profesné organizácie požiadavkami kladenými na svojich členov zabezpečujú klientom členských firiem záruku profesionálnej úrovne a odbornosti pri poskytovaní služieb. Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby na vysokej úrovni v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra atď. To všetko v slovenskom, prípadne i v anglickom jazyku. 
 
Od roku 2016, kedy NARKS začala s udeľovaním licencií pre realitné kancelárie, sme Licencovanou kanceláriou NARKS. Naši klienti sa teda môžu spoľahnúť, že si sadnú za stôl s overeným a profesionálnym partnerom.
 
 
Poslanie spoločnosti
 
Našim poslaním je využívať všetky naše prostriedky, vedomosti a know-how v prospech klienta s cieľom dokázať ponúknuť efektívne a komplexné riešenia v oblasti predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností na Slovenskom trhu. 
 
 
Naše hodnoty
 
- Profesionalita & Odbornosť
- Spoľahlivosť & Transparentnosť
- Spolupráca & Rešpekt
- Nasadenie & Výsledky
- Etika & Spoločenská zodpovednosť
Novinky a aktuality
Index realitného zdravia Posledný zverejnený stav Indexu Situácia sa na prelome rokov vylepšila, IRZ sa posunul z...
Realitný obchod roka Realitný obchod roka Singapurčania kúpili aj parky na Slovensku Na európskom trhu...
Prečo je dôležité mať licenciu? Prečo je dôležité mať licenciu? Od roku 2016 dochádza v Národnej asociácii realitných...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Činnosť spoločnosti ADMS, s.r.o. je zameraná na oblasť obchodovania s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod, priemysel a logistiku na západe Slovenska. 
Našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby v súvisiacich odboroch ako sú oceňovanie nehnuteľností, právne, geodetické služby, finančné, účtovné a daňové poradenstvo, stavebníctvo a architektúra.
Sme Licencovanou kanceláriou NARKS.